Kontakta oss

Kontakta oss här:

Telefon:    0410-451 60
Fax:    0410 451 41
Kundservice:    info@malvia.se
Order:    order@malvia.se
Designavdelning:    design@malvia.se
Logotyper:    logga@malvia.se

Besöksadresser


Verkstadsgatan 14, 231 66 Trelleborg

Filarevägen 14, 703 75 Örebro


Det är vi som arbetar på Malvia:


Ledning



  Jonny Pettersson, Verkställande Direktör

  019-12 31 84

  jonny.pettersson@malvia.se









Maria J. Sundman, Vikarierande Verkställande Direktör
019-12 31 86
maria.sundman@malvia.se

Christer Pettersson, Delägare
christer.pettersson@malvia.se

Moderbolag
Se: www.matpoolen.se

Administration i Trelleborg



  Emma Nilsson

  Administration, Fakturering, Försäljning

  Tel: 0410-451 60

  emma.nilsson@malvia.se




 

 

Säljare


Ladda ner en karta med säljarnas distrikt.


  Peder Pedersen

  Norr-, Sydsverige & Öland

  Tel: 070-844 51 60

  peder.pedersen@malvia.se








  Kristina Haglund

  Mellansverige

  Tel: 070-284 56 75

  kristina.haglund@malvia.se








  Niclas Spångberg

  Norra Stockholm & Gotland

  Tel: 070-638 33 00

  niclas@malvia.se








  Peter Ljungblom

  Södra Stockholm & Gotland
  (APO Unionen)

  Tel: 070-671 86 00

  peter@malvia.se








  Göran Hagström

  Dagligvaruhandel & Kahls i hela landet

  Tel: 019-10 80 90










Chokladtillverkning i Örebro


Christina "Tina" Pettersson (AMO & APO Livsmedelsarbetareförbunden)

Ompackning i Örebro


Catarina Ånvall

Johanna Andersson

Erica Westman

Butik i Örebro


Maria Gråberg

Lager i Trelleborg



  Freddy Nilsson

  Lager, ompackning och administration i Trelleborg
  Tel: 0410-406 29
  freddy.nilsson@malvia.se










  Fredrik Andersson

Lager i Örebro


Emma Alsterlund

Jimmy Johansson


Malvia Designavdelning i Örebro



  Kristofer Haglund

  Marknadskoordinator, Logotyp, Digitaltryck, Foto,
  IT & System, AMO (Unionen)

  Tel: 072-215 22 07 (Endast SMS!)

  kristofer.haglund@malvia.se








  Suzanne Comet

  Digitaltryck, IT, APO (Unionen)

  Tel: 019-12 31 83

  suzanne.comet@malvia.se








  Rasmus Olsson